O nas

Kowalstwo Artystyczne

Proponujemy Państwu podróż do świata metaloplastyki. Przewodnikiem w niej będzie nasz Kowal Artysta, który zna ten świat lepiej niż ktokolwiek inny.

Podchodzi on do zleceń z największą starannością i praktycznie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania z metalu.

 

Nasza wizja

Kowalstwo artystyczne to nie tylko usługa. To wizja i pasja naszego zespołu, która w połączeniu z Państwa pomysłami przyczyni się do wykonania niezwykłych choć użytecznych przedmiotów.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję czy powierzycie nam realizację Waszej wizji – zapoznajcie się z próbkami realizacji naszego Kowala Artysty, które prezentujemy na stronach galerii.

Artystyczne Inspiracje

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkadziesiąt realizacji w wykonaniu naszego Kowala Artysty. Podzieliliśmy je na kilka kategorii tematycznych, żeby było Państwu łatwiej zapoznać się z naszymi możliwościami.

Prosimy jednak nie traktować tych kategorii jako katalogu zamkniętego. Rozumiemy, że być może Państwa potrzeby wykraczają poza standardowy podział na kategorie przedmiotów. Dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia mniej lub bardziej niekonwencjonalne i zindywidualizowane.
Niniejsze galerie niech staną się jedynie inspiracją.

balustrady kute

Balustrady kute

Zobacz galerię

bramy kute

Bramy kute

Zobacz galerię

Meble kute

Zobacz galerię

Elementy kute

Zobacz galerię

architektura ogrodowa

Architektura ogrodowa

Zobacz galerię

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – dzwoń lub pisz śmiało. Odpowiemy jak najszybciej będziemy mogli, ponieważ kowalstwo to zajęcie, które bardzo absorbuje uwagę, a robimy wszystko, żeby zaspokoić oczekiwania naszych klientów.

Adres

ul. Krakowska 9, 63-510 Mikstat

Telefon

+48 886 566 474

Email

biuro@kowal-artysta.pl

Pin It on Pinterest

Share This